A Gift for Dying - M. J. Arlidge

A Gift for Dying

Författare:
Arlidge, M. J.
Finns i lager 
From The Sunday Times bestselling author of the Helen Grace series comes the gripping new thriller perfect for fans of James Patterson, Angela Marsons and Karin Slaughter. 'Strikingly well-told, and with a compelling central character' Daily Mail With just one look, she knows how and when you will die . . . Nothing surprises Adam Brandt anymore. As a forensic psychologist, he's seen and heard everything. That is, until he meets Kassie. Because she claims to have a terrible gift - with one look into your eyes, she can see when and how you will die. Adam doesn't believe her, obviously. But then a serial killer starts wreaking havoc across the city, and only Kassie seems to know where he'll strike next. Against all his intuition, Adam starts to believe her. He just doesn't realise how dangerous this trust might be...
  • Språk:
    Engelsk
  • Sidor:
    480
  • Förlag:
    Penguin
  • Bandtyp:
    Paperback / softback
  • Utgivningsdatum:
    2019-09-19
  • Utgåva:
  • ISBN-13:
    9781405932509
  • ISBN-10:
Spara %
Vägledande pris:
  107,00 SEK
Antal
Köp
Lägg i varukorg
Leverans: 3-7 vardagar
Billig frakt med Bring - 19,95 SEK
90 dagars returrätt på alla böcker
Svensk kundservice
Ingen bindning efter första månaden
Alltid stora besparelser
Leverans sker med Bring och kostar 49,95 SEK
90 dagars returrätt på alla böcker
Svensk kundservice
 

Genom Buuks kunde jag spara mycket pengar, när jag handlade böcker.
Det är super att man kan använda sitt medlemskap även på Pluus.
Jättebra koncept!

  • Behöver du hjälp?Ring +46 40 668 81 17
  • 90 dagarsreturrätt på alla böcker
  • Priorparken 833
    2605 Brøndby
    info@buuks.se
    CVR: 39581051

    Ingen försäljning, avhämtning
    eller returnering på adressen.


    Betalning Säker betalning på nätet

  • Kundservice
    OBS: Just nu har vi endast
    engelsk och dansktalande kundservice.
    Ring til oss: +46 40 668 81 17
    Vardag:
    09.00 - 12.00
    13:00 - 15:00
    Helg:
    Stängd
    Stängd:
    24-26 och 31 december
    Svarstid: 24 timmar (Dock inte helgdagar)
    Chat
    Mån - Tors:
    08:00 - 12:00
    13.00 - 16.00
    Fredag:
    08:00 - 12:00
    13.00 - 15.30
    Helger:
    Stängd
    Stängd:
    4-26 och 31 december
  • Genväg Startsida
    FAQ
    Medlemsvillkor
    Handelsvillkor
    Sekretesspolicy
    Vem är vi?
    Mitt konto
  • Registrera till nyhetsbrev Registrera dig till vårt nyhetsbrev och få exlusiva erbjudande och nyheter från shoppen. Du kan när som helst säga upp ditt nyhetsbrev.