Crazy Thing Called Love - Molly O\'Keefe

Crazy Thing Called Love

Författare:
O'Keefe, Molly
Finns i lager 

In this poignant and deeply sensual new contemporary romance—perfect for readers of Susan Elizabeth Phillips and Rachel Gibson—Molly O’Keefe proves that lost loves don’t have to stay lost forever.

Dallas TV morning show host Madelyn Cornish is poised, perfect, and unflappable, from her glossy smile to her sleek professionalism. No one knows that her iron will guards a shattered heart and memories of a man she’s determined to lock out. Until that man shows up at a morning meeting like a bad dream: Billy Wilkins, sexy hockey superstar in a tailspin—still skating, still fighting, and still her ex-husband.

Now the producers want this poster child for bad behavior to undergo an on-air makeover, and Billy, who has nothing to lose, agrees to the project. It’s his only chance to get near Maddy again, and to fight for the right things this time around. He believes in the fire in Maddy’s whiskey eyes and the passion that ignites the air between them. This bad-boy heartbreaker wants a last shot to be redeemed by the only thing that matters: Maddy’s love.

  • Språk:
    Engelsk
  • Sidor:
    368
  • Förlag:
    Random House USA
  • Bandtyp:
    Paperback / softback
  • Utgivningsdatum:
    2013-01-29
  • Utgåva:
  • ISBN-13:
    9780345533692
  • ISBN-10:
Spara 17%
Vägledande pris:
  63,00 SEK
Antal
Köp
Lägg i varukorg
Leverans: 3-7 vardagar
Alltid GRATIS frakt för medlemmar
90 dagars returrätt på alla böcker
Svensk kundservice
Ingen bindning efter första månaden
Alltid stora besparelser
Leverans sker med Bring och kostar 49,95 SEK
90 dagars returrätt på alla böcker
Svensk kundservice
Lägg till favorit
 

Genom Buuks kunde jag spara mycket pengar, när jag handlade böcker.
Det är super att man kan använda sitt medlemskap även på Pluus.
Jättebra koncept!

  • Behöver du hjälp?Ring +46 40 668 81 17
  • 90 dagarsreturrätt på alla böcker
  • Priorparken 833
    2605 Brøndby
    info@buuks.se
    CVR: 39581051

    Ingen försäljning, avhämtning
    eller returnering på adressen.


    Betalning Säker betalning på nätet

  • Kundservice
    OBS:
    Vi har dansk och engelsktalande hjälp vid behov
    Ring till oss: +46 40 668 81 17
    Vardag:
    09.00 - 12.00
    13:00 - 15:00
    Stängd:
    01 januari
    10, 14, 15, 17, 18 april
    13, 26 maj
    5, 6 juni
    24, 25, 26, 31 december
    Svarstid: 24 timmar (Dock inte helgdagar)
    Chat
    Mån - Tors:
    08:00 - 12:00
    13.00 - 16.00
    Fredag:
    08:00 - 12:00
    13.00 - 15.30
    Helger:
    Stängd
    Stängd:
    01 januari
    10, 14, 15, 17, 18 april
    13, 26 maj
    5, 6 juni
    24, 25, 26, 31 december
  • Genväg Startsida
    FAQ
    Medlemsvillkor
    Handelsvillkor
    Sekretesspolicy
    Vem är vi?
    Mitt konto
  • Registrera till nyhetsbrev Registrera dig till vårt nyhetsbrev och få exlusiva erbjudande och nyheter från shoppen. Du kan när som helst säga upp ditt nyhetsbrev.

VÄLKOMMEN TILL BUUKS

Buuks.se är en webbshop och en medlemsklubb - som medlem kan du uppnå stora besparingar på mer än 70 000 böcker genom att handla till medlemspris. När du handlar till medlemspris skapar du också ett medlemskap.
Det kostar 139,- i månaden att vara medlem på Buuks.se och det är ingen bindning efter första månaden. Om du är ny medlem får du 40 dagar för 139 kr.
Vi ser fram emot att välkomna dig.

Förstått